Socjopatka

Nazywam się Dagmara Sobczak, ale mów mi Daga. Od 4 lat jestem szczęśliwym socjologiem, którego pasją jest społeczeństwo i jego obserwacja.

Dwa lata temu postanowiłam założyć bloga, aby podzielić się z Tobą moim hobby, pozwolić zaprzyjaźnić Ci się z tą nauką, ale przede wszystkim dać Ci do myślenia. Specjalizuję się w socjologii medycyny oraz socjologii zasobów ludzkich i karier zawodowych.

– Co to dla Ciebie oznacza?
Na mojej stronie znajdziesz zarówno tematy związane ze zdrowiem, jak i nawiązujące do szeroko pojętej pracy oraz kariery. Często również pojawią się tematy spoza tych specjalizacji – z socjologii ogólnej, dotykające tematów, które najbardziej interesują moich czytelników.

Jestem całkiem niezłym obserwatorem rzeczywistości, ponieważ patrzę na wiele rzeczy z dystansem. Moi czytelnicy lubią, kiedy dzielę się z nimi moimi obserwacjami społecznymi. Ja też lubię to robić. Dlatego znajdziesz tu teksty, które nie zawsze będą lekkie i przyjemne. Miej świadomość, że czasem uderzą w czuły punkt. Dodatkowo znajdziesz tu garść kultury, inspiracji, a czasem opowieści z podróży.

Socjopatka w sieci:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *