Nieperfekcyjna Mama

Kto kryje się pod pseudonimem ,,Nieperfekcyjna Mama”?
To trzydziesto trzy letnia Anna Dydzik. Z wykształcenia technik analityki medycznej, z wyboru i zamiłowania blogerka.
Mama siedmioletniej Martynki i trzyletnich bliźniaczek Pauliny i Liliany. Szczęśliwa żona.
Przyznaję, że nie jestem idealna. I nie chcę być. Idealizm mnie nudzi. Akceptuję swoje wady.
Jak łapię doła to na chwilę, zazwyczaj cieszę się życiem jak głupi do sera. Jestem kobietą z wyostrzonym językiem, dowcipem, walczę o swoje do końca. Wiem, czego chcę od życia. Z wyglądu raczej przypominam delikatną kobiecinę, nic bardziej mylnego! Delikatna jestem tylko wtedy, gdy kocham całym sercem. Męża. Dzieci. Rodzinę.
„Nieperfekcyjna Mama” nie jest typowym blogiem parentingowym. Skupiam się przede wszystkim na mamach. Na tym co nas boli, co nas martwi, co zniechęca, a także co cieszy, bawi i napawa dumą. Nie czuję się ekspertem w wychowywaniu dzieci. Chcę przekonać kobiety do tego, żeby zawalczyły o siebie. By nie pozwoliły zamknąć się w złotej klatce macierzyństwa. Tylko wtedy, gdy kobieta poczuje się spełniona może być także wspaniałą mamą.
Lubię ułatwiać sobie życie. Szukam rozwiązań, które pomagają żyć mi łatwiej i przyjemniej. Z przyjemnością prezentuję je na łamach tego bloga.
Gwarantuję Ci, że znajdziesz tu cząstkę siebie. Tę cząstkę codzienną, tę która łączy wszystkie mamy bez względu na sposób rodzenia i karmienia.
Wszystkie „rady” to nic innego jak wnioski, które osobiście wyciągnęłam popełniając błędy wychowawcze, macierzyńskie, życiowe…
We wrześniu 2016 roku wydałam swoją pierwszą książkę „Nieperfekcyjna Mama”.

Nieperfekcyjna Mama w sieci: