Michał Górecki

Cześć!
Nazywam się Michał Górecki i jestem poszukiwaczem szczęścia w życiu. Staram się nie zatracić w zarabianiu kasy, oraz zwracać uwagę na te duże i zupełnie malutkie rzeczy wokół nas i o tym właśnie jest ten blog.
Na codzień handluję odzieżą. No dobra, żart. Uciekłem ze świata reklamy (byłem accountem i strategiem), choć nie do końca ze świata marketingu. Ogarniam marketing w koszulkowo.com, którego jestem współwłaścicielem oraz Clouto.
Nie chcę dorastać. Tak do końca. Bardzo chcę zostawić w sobie cząstkę osoby niedorosłej, bo to właśnie moim zdaniem droga do szczęścia. W wielu aspektach dorosłem. Mam żonę, trójkę dzieci, psa, firmę, samochód, niezłą kasę. Robię to co lubię, nie liczę zbytnio cen rzeczy, które kupuję. Uwielbiam gadżety wszelkiej maści, nawet gdy są mi średnio potrzebne. Ale choć daje mi to sporo funu, nie tu leży mój sekret bycia szczęśliwym. Bo tak, jestem szczęśliwy.
O czym piszę?
– O byciu szczęśliwym
– O tym jak doszedłem tu gdzie doszedłem
– O wyborach, które podejmowałem
– O rzeczach które sprawiają mi radość
– o gadżetach, filmach, dobrym jedzeniu i dobrych alkoholach
– O tym jak żyje się w dużym mieście
– O moich przemyśleniach – o tym jak z tego wszystkiego korzystać. Jak cieszyć się życiem, jak wyciskać z niego soki na każdym etapie

Michał Górecki w sieci: